A je to tady! :)

21. červen 2012 | 16.53 | rubrika: Moje léčba v Egyptě

Tak...Další ročník gymplu uzavřený, tentokrát mnohem líp, bez čtyřek, trojky jsou čtyři, i dvojky se najdou, ale je to dobrý, lepší než minule, až na jednu, pro plány do budoucna ale snad naprosto nepodstatnou maličkost, zasloužený :) A je dobře, že už je konec, protože už bych teda další měsíc nebo týden školy nedala ani náhodou - jsem vyčerpaná, unavená, rozlámaná, rozbolavělá, ale šťastná, protože jsem se posunula, myslím, že o dobrý kus, dopředu :)

Moc bych chtěla ještě jednou poděkovat všem členům našeho profesorského sboru ... téměř úplně všem, protože byli dokonalí, vstřícní, milí ... a hlavně i díky nim jsem si uvědomila, že když člověk chce, tak mu jsou brány světa otevřené ... někdy mě to ani nenapadne, ale jindy si říkám, že mě 80 % z toho, co dokážu, a že se za 80 % toho, jaká jsem, naučila a zasloužila právě naše škola.

Díky moc Vám všem, kteří mi držíte palce a podporujete, ať už fyzicky, osobně nebo přes blog, psychicky, finančně. Bez vás by neměla léčba význam. Díky paní doktorce, protože jestli jsem přece jenom něco za tenhle školní rok dokázala, tak hlavně díky ní. Ještě než odjedu ... - díky Daně s Eliškou, ony vědí za co, známe se chvíli a jsou pro mě hodně velkou částí světa. ... díky E+M+H+F, těším se na ně už moc, díky za jejich krásný pozdravy z Hurghady, dojaly ...potěšily, povzbudily ... díky všem!!!!

more

 Škola hotová, zlepšená,poslední test  bude už za 8 hodin napsaný a vím, že dobře.., kufr sbalený, třetí léčba může začít ...!!!!!

Ale odkdy dokdy bude trvat, to nenapíšu :)

Termín prozradím, až se vrátím domů, a Vy se mezitím můžete těšit. Tak jako já ... doufám, že i další léčba nějak pomůže, i kdyby jen trochu ...!!!

Na viděnou po návratu z Afriky, přátelé! Nezapomínejte procházet kolem ... ;)

P.S. Nevím, jak na tom budu s připojením, budu se snažit vyřizovat jen ty nejnutnější maily, tak se omlouvám případným "čekatelům na odpověď" ... sedět v HRG u compu jako tady by už byl hřích! ;)
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85595-a-je-to-tady.html

žádné komentáře | přidat komentář

Je to právě rok ...

15. červen 2012 | 20.28 | rubrika: Moje léčba v Egyptě


Kdybych tak uměla ukládat písmenkové sazeničky do zeminy nachystaných slabik, kdybych jen trochu dokázala vypěstovat slova s květinovou vůní, pestrobarevnou kyticí bych, maminko moje, oslavila dnešek a svůj první rok, vlastně náš ... ten první podruhé, první poprvé, první navždy a první vybojovaný.

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 20x

11 měsíc + rok léčby

6. červen 2012 | 20.31 | rubrika: Moje léčba v Egyptě

Za 9 dní to bude rok léčby, a já nepředpokládám a zároveň ani nevylučuju, že by se do třetí ambulantní léčby stihlo něco spravit, a stejně už musím tenhle jubilejní článek na blog hodit, protože mi to nedá, nedá a nedá.

K 15.5.2012 ...(11 měsíců léčby)

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 43x