Elegantní plány rehabilitační

31. březen 2009 | 10.12 |
Táta se naučil zase spoustu věcí, a já taky, totiž držet svou chuť na rezignaci na uzdě. Dlouhou dobu mne moje zbožňovaná rehabka držela v sedu na kolenou, v jakési první pozici,kterou,podle J., umím moc hezky..

Před týdnem M. říkala,že moje rehabilitace je udržovací,aby se to nezhoršilo,a aby se mi dobře chodilo,nic víc, přísahám :-).

Když jí to otec, který ji bere za slovo, sdělil, šokovalo ji to.

Řekla, že pokud to bere takhle, tak nemá cenu, aby k ní se mnou jezdil na konzultace,protože právě teď se snaží, abych stála vzpřímeně,na patách, a prostě ne v předklonu ale tak, jak se stát má.

Chtěla ze mne -a chce -udělat elegantní slečnu,s elegantní, ne neohrabanou chůzí- aspoň tak to říkala. Takže sed na kolenou probíhal trochu jinak než obvykle, zato když jsem vstala ze stolu a postavila se, byla to radikální změna.

Nemohla jsem udržet rovnováhu, nohy vypovídaly službu,padala jsem dozadu, a kroky byly delší -podle plánu - a ladnější- tak jest, i když mně to tak nepřišlo, věřme rehabce  -a to se J. i M.K.líbilo.

Tak, jak jsem chodila a stála minutu po konci cvičení, bych to měla dělat pořád .. takže se to DÁ zlepšit, nejen zmírnit..a tak mi nevymlouvejte větu:

Díky bohu za Vojtu a fyzioterapeuty. Protože na ni mám v této situaci plné právo, a tak se jen těším, že půjdeme k M. zase o víkendu.Mám ji ráda.

Mám možnost a hodlám ji využít..
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85425-konzultace-15-3-2009.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře