Ortopedie - nudíte se?

2. červen 2009 | 11.44 |

2.6. 2009, totiž dnes, jsme byli na ortopedické kontrole. Nevím, na kolikátou jsme byli objednaní, vím jen, že přestože to bylo kolem jedné odpolední, přišli jsme na řadu o 3 hodiny později. Vždycky to tak je, jenže dneska to byl extreme, už jen proto, že tam dávaly děti přílišný průchod svým emocem, což, jak víme, moc někomu diparetickému jako jsem já, nesvědčí, že?-ehm ehm, červenám se...

Když jsme přišli na řadu, doktor nás trochu vyděsil s plánovaným botulotoxinem, protože jsme vůbec nevěděli, o co jde-nakonec jsme zjistili, že to bylo krajní řešení v dobách minulých, totiž v období punkcí. Ortoped si mě prohlédl, poručil mi extenzi a podivil se, kterýmžto pádem jsem dostala veeelikou pochvalu za pokrok, cituji-upozorňuji, že mne všichni doktoři znají už od tří let a mají mě taky tak zafixovanou :-).

" Zkus natahnout kolínka, Petruško, jak nejvíc to jde,ano?"

Poslechla jsem ho, což mělo za následek...

" No to mám ale velkou radost, to slečna udělala velký pokrok," otočil se doktor k tátovi, který, zcela znaven 3hodinovým sezením, nevnímal.

" Vidíš?!" dala jsem ho před hotovou věc, " jsme šikovný!" Doktor a sestra se rozesmáli.

Zkrátka a dobře, pan docent byl spokojen, nafotil si snímky extenze, kolena, doporučil rehabilitaci-pokračovat ve Vojtovce, samozřejmě-, naučil mě " vojenský pohov" a ujistil mě,že se to s růstem bude zlepšovat ještě víc-a že má prostě moc velkou radost.

Že by mezi mračny hodin rehabilitace-která mi nevadí-a dny strávenými v nemocnicích a v čekárně konečně zasvitlo v mém životě s parézou -poslední měsíce- sluníčko?Že by pokrok? Že by malá elegance? Že by menší rotace? Že by zase Vojta? Že by hodili za hlavu aroganci a nesnášení se a měli se k malé spolupráci-i ortoped si Vojtovku chválil-?Že by...?To vše jsou otázky, na které časem dostanu-doufám-kladnou odpověď...
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85458-ortopedie-nudite-se.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře