Střípky naděje

22. prosinec 2010 | 12.22 |

Přátelé, kamarádi, kolegové, vrstevníci,

VESELÉ VÁNOCE

A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM VŠEM!

A TAKY VELKÉ DÍKY ...

V prvé řadě bych chtěla poděkovat těm, kteří při mně celou tu dobu stáli. Celý tenhle rok, který byl trochu těžký, protože se hodně věcí měnilo, přicházely další. Péťě, Petrovi, Kačce a Klárce za bezva týden v Litvínově, protože tito čtyři lidé mi vždycky a všude vytvořili báječné prostředí velké rodiny. Zeptat se nebo hádat "jak ti je" a dávno to vědět, moc to bylo potřeba.

Potom taky děkuju Beb a Lídě s Maru, protože bez nich bych už dneska nejspíš tonula v moři skepse a vracela se a vracela a k ničemu by to nebylo. Ví., jak mi vrátit rovnováhu.

Díky Štěpánkům a Vorlům, že svojí energií a optimizmem by rozesmáli i tu šíleně smutnou princeznu.

Těmhle všem za to, že je s nimi legrace za každou cenu v každé situaci, i když to ani oni sami lehký zrovna nemají.

Děkuju tomu, že se mám kde vykecat, když mi není dobře.

Kousek zbývá do konce roku, a do narozenin MK ještě trochu víc, a myslím, že aspoň takhle schované, protože je jenom pro vás, zaslouží dík i těch několik, díky kterým jsem se nakonec vymotala z toho kruhu, i když to jednoduchý vůbec nebylo, ale vím, že to tak být mělo!

...paní rehabce, kterou všichni známe, která, byť toho moc neřekne, dovede pochválit i za obyčejnou věc jako je úsměv jen tak... za to, že právě díky ní a díky mámě dneska vím, jak moc důležité je chtít sama, ne prostřednictvím někoho ... děkuju, že díky těm dvěma, a ony to možná neví, možná ano, je všechno mnohem snažší a lepší než by to bylo bez nich..."tady".

Thajci říkají: "Neptej se, jaké budou zítra vlny. Jaké jsou dnes, vidíš dnes. Jaké budou zítra, uvidíš zítra."

Je to pocit k nezaplacení, vědět, že i když se něčím musíte protlouct sami, tak když vyjdete, sami nebudete a je to všechno jenom pro vás, aby vás to podruhý nezaskočilo.

Ale jak říká frau Czermak, nic se nesmí přehánět.

V rámci emancipace (ze které dneska těžím jako z dolu plného zlata ) budeme končit, jedna, dva, tři, čtyři, na jednu stranu, na druhou, a šup ven.

Teď zatnout pěsti a hlavně nezklamat nejen sebe, ale taky ty, kteří ví, co dělají, a jsou výše uvedení.

Tak nádech, výdech, ještě jednou ... zas to půjde, a o kousek líp.

Moc vám děkuju.

Ani nevíte, jak moc a proč ..

a taky děkuju Ifrunce Fuchsový za moc hezkou fuchsovinu pro mě!

Zvlášť potom děkuju i těm, kteří pomohli, pomáhají a ještě pomoci chtějí. Je jich mnoho, a jmenný seznam připojím, až bude všechno hotové a jisté.

A Vám všem, kteří sem chodíte, nejen děkuju, ale přeju co nejkrásnější, nejšťastnější Vánoce, a do Nového roku jen to nejlepší. Ať je ještě hezčeji, než minule. Mějte se krásně, merci a ... po Vánocích se tu zase sejdeme ... chystá se spousta nových věcí, doufám, že se Vám tu bude líbit ...

P.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře