Poslední český červen ;)

12. červen 2011 | 13.07 |

Dobře. Tak jeden z posledních. Pozítří odlétáme do Hurghady ;)

A jak se tak koukám kolem sebe, taky cítím něco ... že by úlevu? ;o)

Nejen z toho, že je to zatím za mnou a čeká paní doktorka a prázdniny. Za posledních pár týdnů (nebo to byly jen dny?) se všechno podobalo kruhovému ději. A ne a ne tu změť soustředných kružnic rozetnout. Za to, že to začíná jít ... že trochu chytám směr ... a myslím, že dobrý směr ... děkuju. Lence V. za podporu. Jí i Terezce přeju hodně trpělivosti, elánu a štěstí při třetím Adeli kurzu. Jitce ... za to, že mě drží a zvedá, i když zrovna nestojí vedle mě, a ví svoje. A PH.

Najdou se tací, kteří Hurghadu považují především za dovolenou. Dá se vnímat i tak, nicméně pro mě bude stěžejní jen a jen léčba paní doktorky (dodám samozřejmě řádnou dokumentací ;)) - to, co chci dokázat, co můžu, to udělám. Je to subjektivní a vím ještě málo - na vlastní kůži si to teprve vyzkouším - a uvidím.

Těším se. Na Hurghadu, na let, na novou kulturu, na červenec na cestách. Na chlumský srpen, možná i na novou vizi. A nakonec i na posledních pár prázdninových dní, které jsou sice ještě daleko před námi, ale v souvislosti s kterými bych chtěla moc poděkovat i auntie a uncle. Oba dva ví proč. Lovely GB! Thanks much ... love you.

Celé kvintě budiž vzkazem, ať šťastně přežije konec školního roku, Lohymu přeju dostatek fiktivního nikotinu, Kétičce sebevědomí, Kačce krásnou dovolenou ve vile ;), Aničce lovely England ... ;)

Mějte se krásně ... a děkuju vám všem ... děkuju ... děkuju ... děkuju ...;))), jdu dobít energii ...

Report za dva týdny ... zatím buďte zdrávi s  elánem ...

A speciální díky Hance a MK. Za držení palců ;))
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85505-posledni-cesky-cerven-2011.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře