Konec první části

17. srpen 2014 | 18.50 |
› 

Ano, bylo to tu už několikrát. Nejednou jsem už zvažovala nečinnost či úplné smazání blogu. Povětšinou jsem tak rozmýšlela během dlouhých dnů doma nebo v době, kdy na stránku či mé terapie padala ze stran těch, od nichž bych to nejméně čekala, kritika tak kategorická, že jsem neměla sílu na starost o sebe, natož blog.

V posledních měsících byla situace tak promněnlivá, že administraci blogu, byť to čtenáři neměli možnost nijak registrovat, na nějakou dobu často přebírala jedna z mých nejdražších, M. A v posledních týdnech se tak zásadně změnil můj život, že na administraci či plné autorství stránky opět nemám sil. A tak doufám, že zveřejněním totoho článku M. odsouhlasí částečné autorství stránky - a to s plnou platností od dnešního dne, 17.8.2014.

Pro chod stránky není důležité rozebírat blíže důvody mého rozhodnutí. Čtenářům snad postačí, že příčinou mého závěru nejsou oni. Důvod, proč jsem poručila web do rukou M., je velmi úzce spjat s mým osobním životem, s mou rodinou, kterou musím chránit a pro níž mi, budu - li i nadále pokračovat, nezbude mnoho. Události posledních týdnů mě o tom přesvědčily.

Na druhou stranu mám však na paměti ty, které jsem díky stránce poznala. Ty, kteří mi skrze stránku pomohli do Egypta a pomáhají s léčbou nadále. Ty kteří, tak jako M., jdou podobnou cestou jako já. Ale i ty, kterým blog mnohokrát pomohl dál, ukázal cestu nebo jen odkryl částečku vnímání jejich dětí.

Proto blog neskončí !!!!!  Bude fungovat i nadále, ale většina jeho aktualizací bude iniciativou mé drahé M., které tímto děkuji za ochotu onu úlohu převzít a schopnost, o níž věřím, že ji má - vést stránku dál. Sem tam se, jak doufám, objeví články ryze mé, a to v případě nových terapií či závěrů, s nimiž i nadále chci seznamovat. Anebo rozhovorů s dalšími lidmi, jejichž cesta není právě snadná. Už se pečou ... :)

Věřím - ba dokonce vím - že se máte na co těšit!

A pro tuto chvíli se s Vámi opět rozloučím. Administrační žezlo předám M.
Ještě adresa na závěr ...
... s láskou a velkým DÍKY

Petra F.
saxaninabaletka@gmail.com
www.petrashottova.blog.idnes.cz
nebo
Facebook https://www.facebook.com/petronilazlobiva

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Konec první části tlapka®pise.cz 17. 08. 2014 - 20:15
RE(2x): Konec první části mariij®pise.cz 18. 08. 2014 - 14:43
RE: Konec první části kerria®pise.cz 18. 08. 2014 - 19:41
RE(2x): Konec první části mariij®pise.cz 18. 08. 2014 - 19:49