Do dalších měsíců...

18. srpen 2014 | 14.37 |
› 

Tak jsem konečně sedla za počítač, abych se vám ozvala. To abyste věděli, s kým budete mít následujících pár měsíců tu čest. :-D Zdraví vás M.

Asi se divíte, co tady dělám a proč právě mě svěřila Petra administraci blogu (za tu důvěru moc děkuju). Nebudu se tu nijak sáhodlouze představovat. Razím zásadu, že kdo hledá, ten najde. A pokud je tu opravdu někdo, komu záleží na tom, aby mou identitu odhalil, nechť hledá. Koneckonců, i na tomhle blogu je pár stop, kterak vypátrat mě nebo mou domovskou stránku. :-)

Ale víc už o sobě neřeknu ani slovo, abych vám to hledání zase neusnadňovala až příliš. Snad jen to, že s tematikou blogu mám i já sama co dočinění. Pro diagnózu G800 se tu za ty roky vžil tak hezký pojem – křivonohost. :-) Ano, tak i já patřím mezi křivonohé. :-)

Tyhle stránky (především pak jejich řádky a taky samotná autorka) mi hodně pomohly v době, kdy jsem se, mírně řečeno, hledala. Na vlastní kůži jsem poznala, že sdílená starost je poloviční starost. Víte, když čtete o člověku, který před pár lety prožíval přesně to, co vy teď, je to neskutečně osvobozující. Zbaví vás to dojmu, že jste úplně na hlavu a řešíte maličkosti. Přestože moc dobře víte, že pro vás to maličkosti nejsou.

Proto jsem se taky rozhodla tak, jak jsem se rozhodla. Když se mě P. zeptala, jestli bych byla ochotná převzít administraci blogu, neváhala jsem ani minutu. Mám k tomuhle webu citový vztah. Znám a znala jsem ho dopodrobna, článek po článku. A mrzelo by mě, kdyby měl zaniknout, nebo zůstat v nečinnosti.

Určitě se mnou budete souhlasit, že tohle jsem prostě nemohla dopustit. Abych vám pravdu řekla, nevím, jakým směrem se bude blog ubírat, resp. jakou tematiku budou články mít. Peti se v kvalitě psaní jen těžko vyrovnám, otce, jehož historky by zdobily každý článek, taky postrádám a založením jsem hlavně realista. Takže bude zajímavé, co tu vznikne. :-D

Ale něco určitě, protože tenhle blog za to stojí. Mějte se. Napočtenou. :-)
 

M.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Do dalších měsíců... tlapka®pise.cz 18. 08. 2014 - 19:14
RE: Do dalších měsíců... kerria®pise.cz 18. 08. 2014 - 19:45
RE: Do dalších měsíců... peti95 22. 08. 2014 - 13:31