Tři, dva, jedna ... září! :)

22. srpen 2014 | 13.20 |

Zdravím ze základny P, totiž já . Nemaje příliš mnoho času zdravím milé čtenáře, stále neskutečně zvyšující číslo na počítadle, srdečně zpoza hory předstudijních povinností a administrativních činností, mezi něž patří kupříkladu pořízení fotografie na studentské průkazky, kterýžto úkon by možná nebyl tak strastiplný, kdyby rozkaz nezněl "Neusmívat, nemrkat" a kdyby mi po jeho uposlechnutí mé okolí laskavě unisono netvrdilo, že dostat doklad do rukou úřady, budu považována za teroristu.

Lze snad pouze podotknout, že kdo nikdy nevlastnil diagnozu mimická atrofie, tomu se to kecá . Ne, dělám si legraci. Nijak mě netrápí a ač na papíře, není prakticky znát. Snad jen po kraniosakrální terapii cítím, že můj obličej, hlavně oči a pusa, není uvolněný tak, jak by běžně být měl. Což mě přivádí k tématu, o němž s brzo zmíním a na který Vás dnes chci natěšit .

Moje rehabilitace a terapie sice není boj s větrnými mlýny, protože efekt je vidět a stav se nijak podstatně a trvale nevrací zpět a nehorší, to ale neznamená, že si jednoho dne řeknu "dost" a už se mi nic chtít dělat nebude. Vím, že kdybych to udělala, tělo bude vypadat sice možná líp než vypadalo dřív (čti: tehdy v prvohorách, kdy Egypt nebyl ani na dálném obzoru), ale já budu nevýkonná, unavená, ztuhlá a i když jsem na ten stav poměrně navyklá, takže se ho nijak nelekám, dobře mi v něm není. Už vám někdy bylo dobře v o číslo menších botách a malých džínech? Nebylo, žejo. A taky se nikdo nedivil, že je jdete vyměnit . Tak já nevím, proč by se někdo měl divit nám, že se sebou něco chceme dělat, i když je nám už víc než 12, 15, 18 ... nedejbože, bude mi dvacet - měla bych se dát na pravou cestu a žehnat své pravostranné rotaci, protože mohlo být hůř? Tůdle

Takže ne, to bych musela být buď neskutečně zdeptaná, navedená nebo padlá na hlavu, abych si nevšímala toho, co moje tělo, potažmo mozek požaduje !

- Díky neskutečnému shluku nesmírně laskavých a štědrých jedinců budu mít od září možnost navštěvovat vedle svého vlastního cvičení doma jak pravidelnou vojtovku, tak akupunkturu a kraniosakrální terapii. Přibudou tu tedy obvyklé recenze a držte palec, aby přibyla i ta "tejpovací" - realizace je teď v jednání . ... právě tak jako je v jednání ještě jeden medicínský postup, který ale prozatím neprozradím, jen podotknu, že nad ním možná často přemýšlíte a nevíte, jestli ho vůbec zkoušet ... já jsem se rozhodla PRO, a tak Vám o TOM snad brzo taky poreferuju .

Mějte se krásně, napočtenou s M. a naviděnou se mnou po cvičení

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře