Naděje ledové výzvy/ Poděkování k srpnu 2014

28. srpen 2014 | 11.24 |
› 

Sbalená před cestou do školy tam, kde je mému srdci nejvíc milo, tu sedím a pláču a - smích a slzy v jednom - jsem TAK moc šťastná a vděčná, že nová CESTA za mým lepším zítřkem začala a tentokrát bez toho,  aniž bych ji já sama spouštěla!!!

Ona to ví, ale i tady mockrát díky Ing. Petře Horákové - Krištofové, předsedkyni správní rady a zřizovatelce Nadačního fondu Apolena, která se rozhodla poukázat finanční příspěvek "ledové výzvy" na můj účet!

Víte, někdy je to setsakramentsky těžké a složité. A bylo to i hodně bolavé zejména letos, kdy jsem si se sebou nevěděla rady, kdy jsem váhala a váhala, odhlašovala semináře na medicínu a kolísala mezi odhodláním se na ni hlásit a strachem, že mě fyzicky vrátí tam, kde jsem byla před léčbou. Nakonec přijímačky rozhodly za mě, letos mě (ani na odvolání) nevzali. Na druhou stranu to beru jako výzvu, využít letošní rok k rehabilitaci a tvrdě na fyzičce makat.

A příští rok jít na přijímačky stoprocentně znovu !!! Možná jsem probrečela noci, že ze mě nikdy nebude gymnastka, možná jsem prosmutnila týdny, že mi při rozhodování o budoucí profesi zvoní v hlavě varovný signál fyzického stavu - ale po uplynulých několika týdnech, po včerejším zhlédnutí hodiny s panem profesorem Pavlem Kolářem, který i s Bechtěrevem odvádí skvělou a fyzicky náročnou práci, který neztratil víru ve své poslání a našel ho právě v tom, s čím by mnozí nedokázali, ani nechtěli žít ... znovu cítím svou CESTU !!!! A v tuto chvíli je mi jedno, že na medicíně se musí sedět a makat, je mi jedno, že rehabilitace je fyzická dřina - přijímačky rozhodnou za mě, ale hlásit se budu na obojí.

Nastoupím tu cestu znovu a dostanu se k cíli. A to i přesto, že to bude zejména tento, ale i roky na vyvolené fakultě velmi náročné. Jak psychicky a fyzicky, tak finančně. Akupunktura, kraniosakrální terapie a medikamenty udržující mě ve formě měsíčně stoupnou k ceně 3000,- korun a protože bez nich jsem vyčerpaná, bolavá, spastická a unavená, slzy mi tečou za každou korunu, nasbíranou stovku, nasbíraný tisíc, který zajistí další měsíc na cestě k cíli - k cíli, kde budu zvyklá na fyzickou dřinu (k tomu mi doufám dopomůže i brněnský stadion ;)) - na dřinu, bez které se terapeutická praxe neobejde, ale já ji ZVLÁDNU, PROTOŽE TOTO JE MŮJ ŽIVOT, A NE ŽIVOT MÉ DIAGNOZY !!!!!

ZE SRDCE, S LÁSKOU DÍKY VŠEM, KTEŘÍ OD TOHOTO MĚSÍCE PŘISPÍVAJÍ NA MŮJ ÚČET, JAK MOHOU, A DRŽÍ MĚ TAK ZA RUKU NA CESTĚ, KTERÁ MOŽNÁ NENÍ VŽDY SNADNÁ A ČASTO JE TRNITÁ, ALE STOJÍ ZATO PO NÍ JÍT!!!

I díky Vám je moje přání, následovat pana profesora Vojtu i pana profesora Koláře, stále reálnější. Číslo účtu zveřejňovat nebudu, ale pokud by někdo chtěl přispět či se předem informovat o zamýšlených terapiích, kontaktujte mě prosím na e-mail saxaninabaletka@gmail.com ...

JEŠTĚ JEDNOU ... DÍKY VÁM SE MĚ NADĚJE DRŽÍ KOLEM KRKU A CÍL JE STÁLE BLÍŽ .. UŽ OD PRVNÍHO DNE V EGYPTĚ ... A ZA TO  ... Díky

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší