Říjnová návnada :)))

30. září 2014 | 13.29 |
› 

Přátelé,

myslím, že zrovna včera či předevčírem Vás tu bylo požehnaně. To mě těší, pokud i Vás :). A abyste věděli, jestli se sem rádi příští měsíc vrátit, trošku Vám napovím, na co se v říjnu můžete těšit -

určitě na report z laboratoře chůze v brněnské dětské fakultce - jsem sama zvědavá, a protože mě tam pan doktor poslal vzhledem k věku spíš jako výjimku a výsledky vyšetření mají sloužit k výzkumu a rehabilitaci nikoli jemu, ale mně - tak trochu i potěšená, že vidí stav jako perspektivní a mě jako osobu, která výsledky vyšetření skutečně využije :))

Čím dál víc, tím spíš, že letos na univerzitu nenastupuju, mám při vyšší škole víc času na sebe, rehabilitaci, ale i jiné zájmové aktivity, si uvědomuju, že fyzioterapie je opravdu tím, co chci v životě dělat. Včera jsem seděla na 3. fyziocafé a musela jsem si skoro mačkat pusu, abych panu Antošovi hlasitě nepřikyvovala. Téma mi bylo moc příjemně blízké, přesně jsem věděla, o čem mluví - když popisoval fixaci dystonika jako nutné vybití svalového napětí, měla jsem co dělat, abych se zas nepřihlásila se svojí diparézou a nesdělila mu, že má zase pravdu .. tak dobře to znám :-D

Takže pokud nebude z nějakého důvodu zrušeno, přibude tu i komentář k říjnovému fyziocafé - ten včerejší lehce postrádá ducha analýzy, nebo jsem následně strávila příjemnou hodinu s půllitrem Poutníka ( pro škodolibé - dnes mě bolí hlava jak střep :-D).

A nakonec doufám,  že se mi podaří sepsat i druhou referenci na kranio, která je tak báječná, tak příjemně uvolňuje ... že si najednou člověk váží i toho těla úplně jinak než dřív a také ho jinak vnímá. Jinak vnímá nemoc, možnost tělu pomoct. A přitom se nedá říct, že by se v jednom kuse utápěl v myšlenkách, co se sebou tak ještě podniknout. Za sebe můžu kranio hlavně dospělým s DMO jen doporučit, ale než ten pocit a zkušenost uzrají do slov, může to chvilku trvat :))

Mezičlánky necháme plynout a do mezičasu Vám zamávám a popřeju šastný první říjnový krok

... děkuju, děkujeme - bylo nám s M. ctí a těšíme se příště! :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře