Tak to bychom měly :)

28. říjen 2014 | 23.15 |

Zapomenout. Udělat za tím tlustou čáru!

Tak přesně tohle jsem chtěla v polovině oktávy. Měla jsem zcela jiných problémů až nad hlavu, a tak mě ty fyzické štvaly natolik, že jsem prostě negovala dřívější chuť pracovat ve zdravotnictví. Taky podle toho potom přijímačky dopadly ... na druhou stranu jsem si docela odpočinula, měla čas na rozmyšlenou. A asi bych to nebyla já, kdybych to absurdní předsevzetí neznat se ke kapitole hlavní i vedlejší DIAGNOZY G800 dodržela, nebo to vůbec dokázala.

Nakonec to bylo dobře.  Celé jaro a léto jsem se zabývala víceméně jen svým milovaným dějepisem, donutilo mě to zařídit si klavír ... jenže komu dáno, ten neuteče. Téma T si mě najde, kdybych se do nejhlubších Karpat schovala. Jenže v posledních měsících si mě vůbec nenacházelo stylem kolosálních depresí a chutě zakoupit doménu www.krivonoha-fnukna.cz, nýbrž zubem inspirace a fantazie, jaké by to bylo ... dát myšlenkám podobu, prostor ...

.. a věc tentokrát opět uzrála v pravý čas! :)

S pokladem K., bez níž bych dnešní článek vůbec nepsala, slovo dalo slovo a my se dnes vydaly na první honbu za materiálem pro pilotní díl. Díl příběhu .. o tom, jaké to je ... jaké to být může, nemusí. O tom, jak dobře to může dopadnout. O tom, jak moc se s obrnou dá pracovat. O tom, jak to je. Trošku jinak, ale je to tak.

Hokus pokus č. 1 se právě peče, budeme rády za kukaččí echo :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře