Aku 1-5

10. listopad 2014 | 09.58 |

V somnabulním podvědomí zdravím ty ze zdejších milých čtenářů, kteří i nadále zůstali věrní krvavé sáze jehel a svalů na skřipci ;)

První kolo akupunkturních sezení skončilo na přelomu října a listopadu. Četnost 5 v intervalu 1 x za 14 dní se zřejmě zdála panu doktorovi optimální, a tak se se mnou minule do konce roku rozloučil s tím, že uvidíme, co bude dál po těch dvou měsících. Já osobně bych akupunkturu brala mnohem častěji, ale nechám věci plynout a když ne jinak, hodlám význam intervalů zkonzultovat v srpnu v Egyptě s paní doktorkou :)

Moc se toho o každém akupunkturním sezení říct nedá a já si dovolím apelovat na ty rodiče, kteří se rozhodnou akupunkturu s dětmi zkusit, aby proboha okamžitě nehledali na dítěti změny .. všechno to chce čas, u akupunktury zejména, ale já sama za sebe můžu říct, že mi dělá mnohem víc LÍP než že by nedělala NIC. Ale nedá se to popsat, to se musí zažít... aspoň trošku:

Těžko se dopátrám, která z kombinovaných metod má na tom největší podíl, ani po tom vlastně pátrat nemám, nicméně po dvou měsících aku + vojtovky + kranio je mi až na tu zdejší jihomoravskou virozu (se kterou můj imunitní systém opět válčí velmi nadšeně, zatímco já se rozsypávám pod kolísavostí tělesné teploty a jinak mi vůbec nic není) - tedy až na JMV je mi dobře. Pomáhají mi zachovat hybnost takovou, jaká je V a PO Egyptě, myslím, že aku centrálně hezky srovnala určitou dysbalanci, kterou občas a ne sporadicky mezi levou a pravou stranou cítím, ... a dál se necháme překvapit ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře