Make up your blog

27. říjen 2013 | 19.09 |

Před pár týdny vstoupila do mého pokoje má nejstarší sestra, a jako vždy, když tak učiní, rozhodla se, že mi vygruntuje skříň. Běžně posledních pár let nesvoluji, nešla ovšem už zavřít, a tak teď nemám skoro nic. I objednala jsem sobě dnes další minisukni, další barvy. Kalhoty nosím od návratu ze třetí léčby sporadicky.

Mám právě v hlavě nápad, vidinu, přání ... kdybych tak uměla kreslit! Přesně vidím molo, nastupuje ... holka, které osud možná nenadělil výstavní nohy nebo ruce, přesto ale ... jednou si vlastní přehlídku s handicapovanými účastníky uspořádám a bude taková, že žádnou holku, jen se o ní dozví, nenapadne už nikdy, že se nikomu nebude líbit, když ...!

Původně jsem si vlastně vůbec nechtěla koupit oblečení, nýbrž kosmetiku. Před zhruba šesti dny jsem totiž zjistila, že existují věci jako stíny, make up, rtěnka, tužka, řasenka. Nejen pudr. Jsem velice náchylná k civilním teen chorobám, a tak jsem se od toho prvního dne malovala každý další. Dokonce před matikou, na kterou jsem kvůli tomu přišla pozdě. Nemám sice donebevolající důvod tak činit, prostě se mi to jen ... líbí. Tuším - li správně, bude se to projevovat obdobně jako má závislost na mléčném čaji - nesmím ho, protože mě po něm bolí nohy, přesto mě ale jednou za 5 měsíců popadne chuť si ho dát, a tak si ho dám a celou další noc nespím. Takže teď můžu jen čekat, až zatoužím po životě v jeskyni.

Mám prázdnou peněženku, po stole kupu kosmetiky, objednanou minisukni a model k ní, na stole nohu pomazanou marjánovou mastí (trpí mléčajem).

Už jsem baba total. Ach jo.
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85665-make-up-your-blog.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře