Ledňáček

11. leden 2015 | 15.48 |
› 

cerebral_palsy_stoppin_me_neckNemáme tušení, kdo má prsty v pozoruhodně vysoké návštěvnosti našeho koutku.Jsme tomu ale velmi rády a zdravíme Vás, P. i M., ze studijního kolotoče - posíláme lednové motto a věříme, že jak nám, tak Vám přinese nejen tento měsíc, ale celý rok to, na čem společně pracujeme.

Včera večer jsem nemohla usnout, v ruce diář a převalovala jsem se nerozhodností, jak naplánuju další týdny. Nakonec se dlouhodobými plány terapie nestresuju, zjistila jsem, že to prostě nejde. A TO!!! by nebyl život, kdyby osnovou dohledných i nedohledných měsíců byla vždycky terapie. Neustále se přesouvám z místa na místo a cvičení tak není programem dne, ale součástí mého fungování. Už si nijak neškrábu a nešílím z toho, že se mi jednou, dvakrát nepodaří na rehabku přijít - ono víkendové zadělávání kynutého těsta je takovou ergoterapií a posilovnou, že jsem i já jako poměrně "odfláklá obrna" :-D měla co dělat!

Tož - nehroťte všecko tak moc, mějte čas relaxovat, čas od času provětrejte duchnu prioritám a na zdraví - ať slouží ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře