yoga for the special child

4. prosinec 2015 | 19.15 |

A je to tu! Po roce byla kamera opět povolána na scénu a teoretické představení jógy pro děti se speciálními potřebami je na světě  !!!!
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=FzIRtHLiHZ8

Praktické je třeba vypilovat, ale věřím, že Vás medailonek z šikovné dílny Káji a jí milých nezklame!

... děkuju všem, kteří mi umožnili se do Dánska dostat,
protože oni mají podíl na mnohém.

Na mém vzdělání,
které doufám v budoucnu proměním v pomoc druhým,
i na mém pocitu a konečně skutečnosti, že někam patřím,
že jsem našla své místo mezi lidmi..
.. jedno z prvních odpolední jsme s jednou mi nejbližších, Malin, stály v pletených ponožkách na venkovních schodech, pily čaj (ona ten svůj s mlékem ze zavařovací sklenice), sledovaly Dány cestou do práce a vyprávěly si, co nás sem přivedlo.
Stejně jako mnozí jiní i Malin pokládala mou cestu do Dánska i způsob, jakým jsem někdy interpretovala slova lektorky Sonii, za něco odvážného, za zpřístupnění informací o něčem bolavém, těžkém ..
... za slova síly.

Ale když se mi klepaly ruce na Martinině páteři, kterou mi Sonia nařídila srovnat, když jsme společně vymýšlely, jak mě celý týden udržet v tureckém sedu bez bolesti, když mi Sonia naváděla skrz hluchá místa mezi tělem a hlavou nohy tam, kam bych si v životě nemyslela, že je dám a udržím, když nám Sonia sama vyprávěla o své holččce s Downovým syndromem i o tom, jak odešla ...,

byli jsme tu spolu, všichni pro všechny. Z Dánska, ze Švédska, z Chorvatska, z Česka, z Bulharska a Anglie, z Brazílie ...pedagogové, terapeuti, instruktoři, rodiče dětí se speciálními potřebami..nebo já jako kdysi jedno z těch dětí ...

byli jsme si rovni.
Rovni s láskou ...

Díky Vám za ten čas ..

Om shanti shanti shanti

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře