Ve stavu konsternace .. ano, ano, ano!

19. leden 2011 | 21.36 |

V srpnu 2010 jsem na idnes.cz zveřejnila článek o léčbě v Egyptě ...

Nebylo to úplně jednoduché, a i když se mi taková výzva poměrně dost ze začátku příčila, nadace na léčbu paní doktorky Augustiniové nepřispívají. Obeslala jsem několik desítek institucí a nadací, které by přispět mohly, a odpověděly mi tři, dost váhavě - tak to chodí ... léčba v Hurghadě není hrazená pojišťovnou, a tak vysokou částku, která byla potřeba, jsme nebyli schopni dát z vlastních financí dohromady.

Článek na idnesu vyvolal jak příliv kritiky z jisté strany, tak obrovskou vlnu solidarity.

Spolu s cestovnými a pobytovými náklady stojí 14 dní v Egyptě s léčbou tam a léky na celý rok dopředu téměř 100 000 korun ( léčba na rok cca 1800 euro, tj. téměř 50.000..)

Je teď konec ledna, a během necelého půlroku se formou sponzoringu na můj sp, účet sešlo téměř 62 000 Kč. I když sponzoring stále ještě běží, je už téměř jisté, že do Egypta pojedeme v tomto roce...

Za to velký dík patří následujícím lidem:

Zuzaně Viktoriové za poskytnutí finančního příspěvku ve výši celé roční léčby, tj. 50 000 Kč,

a dalším lidem, díky jejichž "injekci" budu moci do Egypta jet. Jsou jimi:

Vladimír Volko, Alexandra Křovinová - Mytisková, Irena Fuchsová, Ondra Dolejš, Jan Nešpor, Lenka Votavová, Michaela Šourková, Lenka Schneiderová,Andrea Tekelová - Kériová a spol. , Jana Václavková a další lidé, kteří přislíbili pomoc. Jejich jmenný seznam se tu časem zase objeví. Zároveň velké díky i jistotě, kterou na její přání uvádět nebudu, a která už slíbila, že ke konci května (do Hurghady pojedeme v červnu přibližně poslední dva týdny, termín ještě upřesníme, až ho paní doktorka bude mít) dorovná potřebnou částku a pokryje to, co by případně do částky celkové ke květnu 2011 ještě chybělo.

Do června ještě času dost, paní doktorka už s námi počítá ... (samozřejmě pořád vojtíme a vojtit budeme!!!, ale paní rehabka zatím o Egyptě neví, nebo spíš jsme jí to my neříkali, tak to prosím zatím nedělejte ani vy, dokud nebudeme stát na letišti :o) ). A abych nezapomněla, vše bude doloženo řádnou dokumentací buďto v průběhu, anebo hned po - to záleží na tamní technické podpoře :o).

Jo, a abych nezapomněla ...

děkuju Vám. Všem. Nekonečněkrát a ze srdce díky. Za základnu blogu Petronila ;)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře