Po nepatrné odmlce ...

23. únor 2013 | 16.51 |

... budu občas chvilku zpět .

Paprsky egyptského štěstí prosvětlují moje dny stále víc, snad na truc neodbytnému jiskřícímu sněhu, nedobytně okupujícímu všechno kolem.

Dny ubíhají tak jako hodiny ve vlaku do veselého neznáma a ukazatel pozitivní energie dosahuje maxima ráno, když rovnýma nohama vyskočím z postele a vím, že takové jsou.

Už přibližně měsíc se denně snažím dovolat na ortopedii a objednat se na kontrolu. Nedaří se mi to, a občas přijdou vysvětlující signály. Třeba před měsícem paní rehabka, která mi dala zcela jasně najevo, že nechápe, jak jsme to s paní doktorkou dokázaly, ale vidí, že stav jde dopředu, a navrhla novou rehabilitační koncepci. .... Třeba proto, že moje schopnost hraní na klavír dosáhla momentálního maxima a i když ze mě prozatím nadlouho není Yuja Wang (hrající třikrát rychleji než velí originál, tak, že ji kamera nestíhá točit), definitivně zmizel třas rukou, zatímco schopnost pohybu prstů jako by se probrala ze spánku.Těším se moc, až se mi podaří dovolat se panu doktorovi. Těším se na tu kontrolu! Poprvé v životě.

Ze spánku?

.... jako by se probudilo i moje Já. Dva měsíce jsem přemýšlela nad PRO a PROTI a nakonec zavelela má zdravější svobodná polovina. Píšu dnes i těm, kteří mě možná marně hledají na sociálních sítích - ... nastal čas se rozloučit s všudybylním facebookem, a i když spolu s deaktivací skončila i stránka paní doktorky, to podstatné je na jejích i mých stránkách. Dnes už je fáze, kdy si k ní cestu může najít každý, komu je určená - tomu věřím.

Milí moji, drazí čtenáři, bude mi ctí Vás tady znovu občas přivítat. Krom malých "čajových dýchánků" se tu samozřejmě bude konat i konference zhodnocení čtvrté léčby v Egyptě , která bude tentokrát něčím vyjímečná a už se kvapem blíží ...

Krásnou sobotu i dny nadcházející přeje Vám roztancovaná šťastná .... Já

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře