A je to tady! :)

21. červen 2012 | 16.53 |

Tak...Další ročník gymplu uzavřený, tentokrát mnohem líp, bez čtyřek, trojky jsou čtyři, i dvojky se najdou, ale je to dobrý, lepší než minule, až na jednu, pro plány do budoucna ale snad naprosto nepodstatnou maličkost, zasloužený :) A je dobře, že už je konec, protože už bych teda další měsíc nebo týden školy nedala ani náhodou - jsem vyčerpaná, unavená, rozlámaná, rozbolavělá, ale šťastná, protože jsem se posunula, myslím, že o dobrý kus, dopředu :)

Moc bych chtěla ještě jednou poděkovat všem členům našeho profesorského sboru ... téměř úplně všem, protože byli dokonalí, vstřícní, milí ... a hlavně i díky nim jsem si uvědomila, že když člověk chce, tak mu jsou brány světa otevřené ... někdy mě to ani nenapadne, ale jindy si říkám, že mě 80 % z toho, co dokážu, a že se za 80 % toho, jaká jsem, naučila a zasloužila právě naše škola.

Díky moc Vám všem, kteří mi držíte palce a podporujete, ať už fyzicky, osobně nebo přes blog, psychicky, finančně. Bez vás by neměla léčba význam. Díky paní doktorce, protože jestli jsem přece jenom něco za tenhle školní rok dokázala, tak hlavně díky ní. Ještě než odjedu ... - díky Daně s Eliškou, ony vědí za co, známe se chvíli a jsou pro mě hodně velkou částí světa. ... díky E+M+H+F, těším se na ně už moc, díky za jejich krásný pozdravy z Hurghady, dojaly ...potěšily, povzbudily ... díky všem!!!!

more

 Škola hotová, zlepšená,poslední test  bude už za 8 hodin napsaný a vím, že dobře.., kufr sbalený, třetí léčba může začít ...!!!!!

Ale odkdy dokdy bude trvat, to nenapíšu :)

Termín prozradím, až se vrátím domů, a Vy se mezitím můžete těšit. Tak jako já ... doufám, že i další léčba nějak pomůže, i kdyby jen trochu ...!!!

Na viděnou po návratu z Afriky, přátelé! Nezapomínejte procházet kolem ... ;)

P.S. Nevím, jak na tom budu s připojením, budu se snažit vyřizovat jen ty nejnutnější maily, tak se omlouvám případným "čekatelům na odpověď" ... sedět v HRG u compu jako tady by už byl hřích! ;)
Zdroj: http://peti95.nepise.cz/85595-a-je-to-tady.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře