Neoficiální začátek jara ;)

6. březen 2012 | 17.11 |

Cítím ho! Tak silně!

Já vím, já vím, že jaro přijde až za čtrnáct dní, ale s přibývajícími dny od návratu z Hurghady zjišťuju, že nezáleží na času, protože ho tak jako tak máme všichni vyměřený. A tak, místo zoufalých pohledů na hodinky a těch dychtivých do kalendáře, kdy už konečně .. prostě žiju a funguju mnohem líp než vůbec někdy. Cestou ze školy si vychutnávám to, že můžu nosit upnutý kalhoty a tašku přes rameno, protože teď už se na nohou necítím nesvá. A moje nitro křičí: "Jen se na mě všichni podívejte, mám se dobře a je mi fajn!"

Koncem února jsme  začali znovu cvičit vojtovku, přes vichřice, odpor a únavu se povedlo prolomit počáteční bariéry a makáme na tom, abych nebyla v létě v Hurghadě o nic horší než při odjezdu v říjnu - a ještě o kus lepší. Moje účast ve škole se opět naladila do normálu, odpolední vyučování už zvládám denně bez jakéhokoli neurofyzického selhání. Už neusínám, netěkám, prostě funguju. Po roce a půl se konečně probírám a začíná mi záležet na prospěchu do té míry, že se donutím učit se - ono taky není, co jiného dělat. Nejdřív musí člověk něco vědět, aby mohl stoupat nahoru - a sezení a koukání do zdi mi nepomůže.

Jaro mnou prostupuje dokonale detailně.

A už žádné plány na dlouhou dobu dopředu - musíme žít TEĎ! Klidně i v pohádce, ve fantazii, ale v přítomnosti.

Do léta času dost, zatím všechno jde celkem bez obtíží, i když nějaké jsou - ale kdyby nebyly žádné, nebyl by to život. A možná, nejspíš by to byla nuda :).

Ale přece jen jeden krátkodobý plán - pro ty z vás, kteří rádi latinskou Ameriku a budou se zítra pohybovat v blízkosti Prahy. Madera v Balbínce, na dlouhou dobu poslední! Pokud vás zrovna nesužuje nápor studijních povinností, neváhejte :)

Přeji Vám všem, věrným čtenářům, těm náhodným i budoucím ....

mějte se nádherně!

louka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře